Bendradarbiavimo sutartis

Panevėžio lopšelis-darželis„Jūratė“ 2018 metų gruodžio mėn. 18 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Ugdymo plėtotės centru vykdyti elgesio ir emocijų sutrikimų turinčių vaikų integracijos priemones. Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas Valstybinę švietimo strategiją ir įgyvendindamas elgesio ir emocijų bei kitų raidos sutrikimų turinčių vaikų integracijos į švietimo sistemą priemones, kuria A. spektro mokyklų tinką, į kurio veiklą įsitraukia ir lopšelis-darželis ,,Jūratė".

Informacija dėl gripo epidemijos

Informuojame, kad Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 21 d. įsakymu Nr. A-57 ,,Dėl gripo epidemijos paskelbimo“ nuo 2019-01-22 mieste paskelbta gripo epidemija.

Lopšelio-darželio „Jūratė” direktoriaus įsakymu mokestis už maitinimą nebus skaičiuojamas, jei ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai nelanko įstaigos dėl ekstremalių įvykių (gripo epidemijos) nuo 2019 m. sausio 22 d., gripo epidemijos metu Panevėžio mieste.

Staigmena mažiesiems...

Galvotrūkčiais lekia laikas. Visa gamta alsuoja baltumu apsupta linksmo šurmulio. Prabėgo smagios ir visų laukiamos šventės. Lopšelyje-darželyje „Jūratė“ nušurmuliavo Kalėdos. Įstaigos mažuosius aplankė ne tik Kalėdų senelis su dovanomis, bet ir netikėti svečiai, netikėti Kalėdų seneliai – tai Panevėžio Rotary klubo vyrai su šio klubo prezidentu Tautvydu Anilioniu. Svečiai pasveikino susirinkusius vaikus, jų tėvelius su šventėmis ir nustebino mažuosius, padovanodami jiems reikalingus kamuolius. Šie kamuoliai su kojelėmis skirti sėdėjimui (kaip alternatyva kėdei) ir mankštai. Vaikai nekantriai apžiūrėjo dovanas, žaidė su tais spalvingais gimnastikos kamuoliais. Atsidėkodami „Žiogelių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniai su auklėtojomis Z.Vyšniauskiene, G.Radzevičiene ir meninio ugdymo mokytoja J.Auškalniene improvizavo muzikinį kūrinį „Mes muzikantai“. Įstaigos direktorė K. Žaltauskienė padėkojo svečiams už šventinę staigmeną.

Specialiąsias grupes lankantys vaikai naudos kamuolius fiziniam aktyvumui ir judėjimo poreikiui realizuoti. Šią vertingą dovaną – kamuolius pratybose su ugdytiniais panaudos judesio korekcijos pedagogas, grupių auklėtojai. Mankštintis su gimnastikos kamuoliu yra įdomiau, smagiau, naudingiau ir žaismingiau. Šie kamuoliai ugdo vaikų gebėjimą išlaikyti pusiausvyrą, gerinti koordinaciją. Taisyklingai atliekant pratimus, „ į darbą“ įsijungia daugiau raumenų. Stiprinami nugaros, pilvo preso, rankų, kojų raumenys.

Esame nuoširdžiai dėkingi šiam klubui ir jo prezidentui T. Anilioniui už parodytą dėmesį, paramą ir džiugias emocijas vaikams.

D.Milaševičiūtė,
Lopšelio-darželio „Jūratė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
logopedė metodininkė

Muzikos ir dailės mokykloje

Priešmokyklinukai su meninio ugdymo vadove Jolanta Užkalniene ir pedagoge Asta Dimbeliene aplankė Panevėžio Muzikos ir dailės mokyklą. Čia vaikai susipažino su liaudies instrumentais, kuriais teko ir pagroti.

Futboliuko varžybos

Priešmokyklinukai „Pelėdžiukų “ gr. vaikai dalyvavo „Futboliuko“ varžybose ir laimėjo garbingą II vietą. Sveikiname.

„Rudens kraitė 2018"

Įstaigos pedagogės Laimutė, Vida, Nijolė, Zita, Asta, Lauryna, Dalia ir jų ugdytiniai dalyvavo Panevėžio regiono ekologinėje-edukacinėje akcijoje „Rudens kraitė 2018 m“.

PLENERAS „GAMTOS SPALVOS"

Įstaiga dalyvavo plenere „Gamtos spalvos". Mūsų auklėtojų Vilijos ir Ernestos puoštas kilimas laimėjo nominaciją „Nuostabiausias kilimas". Džiaugiamės!

2018 09 13 kilimas 12018 09 13 kilimas 2

„Kaimynų diena"

„Varliukų" grupės ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja J.Auškalniene bibliotekoje „Židinys" dalyvavo renginyje „Kaimynų diena".