Muzikos ir dailės mokykloje

Priešmokyklinukai su meninio ugdymo vadove Jolanta Užkalniene ir pedagoge Asta Dimbeliene aplankė Panevėžio Muzikos ir dailės mokyklą. Čia vaikai susipažino su liaudies instrumentais, kuriais teko ir pagroti.

Futboliuko varžybos

Priešmokyklinukai „Pelėdžiukų “ gr. vaikai dalyvavo „Futboliuko“ varžybose ir laimėjo garbingą II vietą. Sveikiname.

„Rudens kraitė 2018"

Įstaigos pedagogės Laimutė, Vida, Nijolė, Zita, Asta, Lauryna, Dalia ir jų ugdytiniai dalyvavo Panevėžio regiono ekologinėje-edukacinėje akcijoje „Rudens kraitė 2018 m“.

PLENERAS „GAMTOS SPALVOS"

Įstaiga dalyvavo plenere „Gamtos spalvos". Mūsų auklėtojų Vilijos ir Ernestos puoštas kilimas laimėjo nominaciją „Nuostabiausias kilimas". Džiaugiamės!

2018 09 13 kilimas 12018 09 13 kilimas 2

„Kaimynų diena"

„Varliukų" grupės ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja J.Auškalniene bibliotekoje „Židinys" dalyvavo renginyje „Kaimynų diena".

„Šeimos diena“

Vaikų lopšelio darželio „Jūratė“ „Varliukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Bendruomenės rūmų renginyje „Šeimos diena“. Šoko šokius „Kepurinė“ ir „Gėlių“ improvizaciją. Vaikus paruošė meninio ugdymo pedagogė Jolanta Auškalnienė

„Šimtmečio ąžuoliukas“

FB IMG 1525623825377 20180508 100912

Lopšelio-darželio „Jūratė“ pedagogės Nijolė Chomentauskienė, Zita Vyšniauskienė, Laimutė Kanopienė, Vida Kriukienė  gegužės mėn. surengė respublikinę ikimokyklinio ugdymo įstaigų foto nuotraukų parodą „Šimtmečio ąžuoliukas“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.  Lopšelių-darželių ugdytiniai su pedagogais  savo darželių teritorijose sodino ąžuoliukus. Nuotraukas ir  pačių sukurtus eilėraštukus eksponuojame mūsų lopšelio-darželio salėje.

„Juosta mamai 2018“

received 1666964176690641

Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“  dalyvauja Kauno menų darželio „Etiudas“ tarptautiniame vaikų meno projekte „Juosta mamai 2018“.

Edukacinė pramoga „Kuriu ir ragauju“

„Bitučių“  grupės ugdytinio Pauliaus A. mama suorganizavo ir pravedė kūrybinę popietę vaikams,, Kuriu ir ragauju’’.  Vaikai susipažino su įvairiais džiovintais vaisiais, juos ragavo ir iš jų dėliojo mandalas.